Nowoczesne fontanny ogrodowe podświetlane

0
Fontanna industrialna podswietlana

Nowoczesne fontanny ogrodowe w stylu minimalistycznym to hit sezonu. Znakomicie podkreślają styl ogrodu czy też tarasu. Wersja z kilkoma wylewkami podświetlona szczególnie nocą daje niesamowity efekt wizualny. Szum wody potrafi wprowadzić w nastrój i wywołać efekt zachwytu nas samych i naszych gości.

Modna dekoracja fontanna / kurtyna wodna, zgodna z estetycznymi standardami tekstury metalu, do których dążą ludzie. Niekończąca się bieżąca woda i malowniczy urok scenerii sprzyjają relaksowi po ciężkiej pracy.

Zalety fontann ogrodowych zasilanych energią słoneczną

Istnieje wiele różnych źródeł energii, których możesz użyć do fontanny ściennej w ogrodzie. Starsze fontanny były w przeszłości zasilane energią elektryczną, ale ze względu na większe zainteresowanie fontannami ekologicznymi w nowszych modelach wykorzystuje się energię słoneczną. Początkowe wydatki na uruchomienie fontanny na energię słoneczną najprawdopodobniej będą wyższe, ale należy pamiętać, że na dłuższą metę będzie to tańsza opcja. Do produkcji fontann zasilanych energią słoneczną używa się terakoty, miedzi, porcelany aluminium, cortenu lub brązu. Powinieneś być w stanie znaleźć odpowiedni rodzaj fontanny, który spełni Twoje wymagania projektowe. Takie fontanny można łatwo serwisować, a Ty możesz czuć się dobrze, wnosząc realny wkład w ekosystem, tworząc jednocześnie relaksującą oazę w ogrodzie.

Oprócz wizualnego uroku, fontanny ścienne wewnętrzne mogą również służyć do utrzymania w domu komfortowej temperatury. Kolejna opcja dla klimatyzatorów i rekuperacji, wykorzystują te same zasady do chłodzenia Twojego salonu. Możesz obniżyć rachunki za prąd, ponieważ zużywają mniej energii.

W dzisiejszych czasach możesz po prostu postawić fontannę ogrodową przy ścianie, ponieważ już nie wymaga zbiorników. Kopanie, instalacja i czyszczenie pobliskiego zbiornika nie są już potrzebne. Ze względu na swoją niezależną i jakość funkcja ta nie wymaga już prac hydraulicznych. Jednak wodę należy dodawać konsekwentnie.

Fontanna ogrodowa jest doskonałym dodatkiem do każdej rezydencji, ponieważ zapewnia spokojne miejsce, w którym po całym dniu pracy można usiąść i obejrzeć ulubiony program telewizyjny. Skorzysta na tym każdy, kto znajdzie się w pobliżu fontanny w pomieszczeniu, ponieważ jej dźwięki emitują jony ujemne, usuwają kurz i alergeny z powietrza, a także tworzą kojące otoczenie.

Nowoczesne minimalistyczne fontanny ogrodowe

Nowoczesne fontanny ogrodowe wyróżnia szlachetność formy i materiału z którego zostały wykonane. Ostatnio modne stały się donice i właśnie fontanny ogrodowe minimalistyczne wykonane z lekkiego o odpornego na skrajne warunki atmosferyczne aluminium. Malowany proszkowo doskonale zabezpieczone przed korozją przetrwają wiele sezonów w znakomitej kondycji. Nostalgiczny szum wody w podświetlonej fontannie znakomicie koi nasze zmysły.

Zwykle nowoczesna fontanna ogrodowa zawiera współczesny industrialny wygląd. Stojąca fontanna naśladuje odgłosy prawdziwego wodospadu. Konstrukcja musi być odporna na trudne warunki atmosferyczne i rdzę.

Dodaj komentarz