Czy tureckie płytki marmuropodobne muszą być drogie?

0
tureckie płytki marmuropodobne

Styl klasyczny ma to do siebie, że zazwyczaj jest on ponadczasowy. Styl taki jest odporny na zmieniającą się i sezonową modę. Do elementów takiego stylu z całą pewnością możemy zaliczyć drewno, marmur oraz kamienie. Połączenie tych materiałów od wieków pozwala na osiągnięcie doskonałych aranżacji wnętrz. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że tureckie płytki marmuropodobne oraz kamień znajdują zastosowanie podczas aranżacji łazienek.

Niedrogie, ale piękne

Zanim zaczniemy projektować naszą łazienkę, warto jest sprawdzić jakie są dostępne wzory i kolory. Trzeba przyznać, że wybór płytek imitujących marmur oraz naturalne kamienie jest bardzo duży. Zanim zdecydujemy się na konkretne warto jest sprawdzić oferty w różnych sklepach. Dla mnie najatrakcyjniejsza była w sklepie iglazura24.pl. mają tam bardzo duży, a do tego płytki to są w atrakcyjnych cenach. Szczerze mówiąc jest to spora sztuka znaleźć niedrogie i tak piękne płytki imitujące marmur. Marmurowe płytki mają to do siebie, że nie w każdym wnętrzach będą dobrze wyglądały.

Gdzie pasują płytki marmurowe

W obiegowej opinii płytki marmurowe idealnie pasują do olbrzymich powierzchni. Im więcej podłogi i bardziej przestronne pomieszczenie tym lepiej prezentuje się marmur. Co prawda jest w tym stwierdzeniu część prawdy, jednak obecnie mamy możliwość, aby płytki imitujące marmur prezentowały się dobrze nawet na niewielkich metrażach. Istotnym elementem jest kolor ścian w pomieszczeniu gdzie chcemy ułożyć niedrogie płytki marmurowe. Do marmuru najlepiej pasują jasne kolory jak kremowy, odcienie szarości czy też biały.

Marmurowa łazienka

Jak wcześniej wspominałem marmur jest materiałem klasycznym i w ponadczasowym. Z tego powodu bez problemu znajdzie on zastosowanie w łazience. Marmurowe płytki będą idealnie pasowały do łazienek z dużymi podłogami. Takie właśnie łazienki są wręcz stworzone dla marmurowych podłóg. Jeżeli do tego dołożymy jeszcze odpowiednie dodatki, to możemy być pewni, że uzyskamy doskonały efekt. Najlepszymi dodatkami do płytek marmurowych będą wszelkiego rodzaju dodatki w stylu retro, meble wykonane z drewna oraz inne drewniane elementy. Idealnym uzupełnieniem marmurowej podłogi będzie wolnostojąca wanna na środku łazienki. Z całą pewnością w ten sposób uzyskamy zapierający dech w piersiach efekt.

Jeżeli tylko Państwo macie ochotę na niedrogie tureckie imitujące marmur płytki, to z całą pewnością będzie to doskonałe rozwiązanie. Każde wnętrze domu z marmurowymi podłogami lub też dodatkami z całą pewnością nabierze charakteru.

Dodaj komentarz