Poznaj największe zalety baterii umywalkowych jednouchwytowych!

0
baterie jednouchwytowe

Dostępne na rynku baterie do umywalki różnią się między sobą nie tylko stylistycznie, ale przede wszystkim jakością wykonania i posiadanymi funkcjami. Zastanawiasz się, jaki model wybrać? Zapraszamy do lektury!

Rodzaje baterii umywalkowych

Na rynku dostępny jest szeroki wybór baterii umywalkowych. Zazwyczaj dzieli się je ze względu na rodzaj montażu:

  • baterie stojące – spotykane w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach, montuje się je bezpośrednio na umywalce lub blacie,
  • baterie ścienne – klasyczne natynkowe lub zdecydowanie bardziej nowoczesne modele – podtynkowe.

Baterie umywalkowe można również podzielić ze względu na różnice wynikające ze sposobu obsługi armatury:

  • jednouchwytowe – najczęściej wybierane modele, które zapewniają wygodę podczas użytkowania oraz zauważalnie mniejsze zużycie wody,
  • dwuuchwytowe – nadal spotykane w wielu domach, jednak zdecydowanie mniej ekologiczne i ekonomiczne niż baterie jednouchwytowe,
  • bezdotykowe – wygodne i oszczędne; świetnie sprawdzają się w miejscach, w których konieczne jest zachowanie szczególnych zasad higieny,
  • samozamykające – idealne rozwiązanie w dużych firmach, czy miejscach użyteczności publicznej.

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się baterie jednouchwytowe https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-umywalkowe-jednouchwytowe-c162. Tego rodzaju armatura pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o 30%. Posiadająca wbudowany mieszacz bateria jednouchwytowa umywalkowa jest niezwykle wygodna w użytkowaniu. Otrzymanie pożądanej temperatury zajmie zdecydowanie mniej czasu niż w przypadku coraz rzadziej spotykanych baterii dwuuchwytowych. Bezproblemowa regulacja pożądanej temperatury pozwoli zaoszczędzić nie tylko wodę, ale również czas. Zależy Ci na nowoczesnym efekcie? Odpowiednia będzie bateria umywalkowa ścienna jednouchwytowa, której minimalistyczny design świetnie sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach. Świetnymi opiniami cieszy się również bateria umywalkowa stojąca jednouchwytowa, która będzie idealnie współgrać z dopasowaną stylistycznie umywalką nablatową.

Bateria umywalkowa jednouchwytowa to wyjątkowo ekologiczne rozwiązanie, które ma realny wpływ na ochronę środowiska. Stojąc przed wyborem konkretnego modelu armatury, warto wiedzieć, że wysokiej jakości bateria jednouchwytowa umywalkowa będzie w pełni opłacalną inwestycją.

baterie jednouchwytowe

Bateria umywalkowa jednouchwytowa – na co zwrócić uwagę?

Podczas wyboru armatury łazienkowej należy zwrócić uwagę nie tylko na jej stylistykę, ale przede wszystkim standard wykonania i posiadane funkcje. Bateria jednouchwytowa umywalkowa wyposażona w perlator wpłynie na obniżenie rachunków za wodę – możliwe jest nawet 50% zmniejszenie jej zużycia. Nakładka przypominająca kształtem perlator napowietrza wodę i w efekcie powoduje optyczne zwiększenie jej strumienia.

Warto również zwrócić uwagę, by głowica do baterii jednouchwytowej była wykonana z wytrzymałej ceramiki. Dzięki temu wybrana przez Ciebie jednouchwytowa bateria umywalkowa przez wiele lat będzie należycie pełnić wszystkie swoje funkcje.

Wraz z upływem czasu konieczna może się okazać naprawa kranu jednouchwytowego. Niezbędne uszczelki baterii jednouchwytowej znajdziesz w posiadającym bogatą ofertę sklepie www.lazienkiabc.pl. Od teraz cieknący kran jednouchwytowy nie będzie dla Ciebie żadnym problemem – w sklepie ŁazienkiABC.pl znajdziesz różnego rodzaju uszczelki baterii jednouchwytowej, dzięki którym z łatwością przywrócisz swoja baterię do dawnej sprawności.

Bateria umywalkowa jednouchwytowa zapewni nie tylko stylowy wygląd, ale również wygodę podczas codziennego korzystania z łazienki. Tego rodzaju rozwiązania sanitarne sprawdzą się w każdym domu i co ważne – pomogą zadbać o niezwykle ważną naturę.

Dodaj komentarz