Czy wycieraczki mogą być ozdobą biura?

0

Nie da się ukryć, że główną funkcją wycieraczek jest utrzymywanie w danym budynku czy pomieszczeniu czystości, a ich estetyka jest kwestią drugorzędną. Z drugiej strony fotel czy biurko w biurze również ma zastosowanie w dużej mierze praktyczne, a mimo to bardzo dbamy, aby robiło ono na klientach dobre wrażenie. Musimy jednak pamiętać, że ludzie zwracają uwagę nie tylko na tego typu duże, rzucające się mocno w oczy elementy, ale także mniejsze detale, takie jak wycieraczki. Tylko czy naprawdę wycieraczki również mogą być nie tylko przedmiotem użytkowym, ale także ozdobą?

Dobre wycieraczki łączą przyjemne z pożytecznym

Jeśli zdecydujemy się na najtańsze możliwe wycieraczki, prawdopodobnie będą one nie tylko mało atrakcyjne wizualnie, ale też mało skuteczne w zbieraniu zabrudzeń z butów osób wchodzących do biura. Dlatego też tak ważne jest, aby decydować się na wysokiej klasy produkty. Dobre wycieraczki, takie jak te firmy Bela Wycieraczki, nie tylko doskonale radzą sobie z piachem, błotem czy żwirem, ale też nie kolą w oczy, a wręcz przeciwnie – są bardzo estetyczne.

Co ważne, klient ma możliwość wyboru materiału, którym wypełniona będzie wycieraczka. Może to być na przykład materiał szczotkowy, ale też filc czy guma. Istnieje również możliwość dostosowania koloru rzeczonego wypełnienia, na przykład do kolorów dominujących w wizerunku marki. Warto wiedzieć, że taka wycieraczka nie musi mieć typowego, nudnego kształtu prostokąta, a może występować we wszelkiego rodzaju kształtach i rozmiarach, dzięki czemu będzie natychmiast rzucać się w oczy i może stanowić nietypową, unikalną ozdobę.

Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że taką wycieraczkę będziemy musieli czyścić jedynie średnio raz w tygodniu i nie będzie to wymagało od nas żadnego specjalistycznego sprzętu ani środków. Cały proces powinien być szybki, łatwy i możliwy do wykonania przez maksymalnie dwie osoby.

Wycieraczki z logo będą doskonałą ozdobą

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje także możliwość stworzenia wycieraczek z logo firmy, które dodatkowo stworzą aurę elegancji i profesjonalizmu. Nie jest to wcale rozwiązanie tak drogie, jak moglibyśmy się obawiać, więc mogą sobie na nie pozwolić również mniejsze firmy.

Warto się nad nimi zastanowić, ponieważ możemy dzięki nim niewielkim kosztem wyróżnić się na tle konkurencji. Wycieraczka z własnym logo jest znacznie oryginalniejszym pomysłem niż chociażby opatrzony logiem firmy długopis czy kubek (chociaż to również bez wątpienia są przydatne gadżety, w które każda firma powinna się zaopatrzyć).

 

Dodaj komentarz