Z fugami czy bez?

Dom, Mieszkanie Możliwość komentowania Z fugami czy bez? została wyłączona

Materiały budowlane dzisiaj to dość szeroki wybór rozmaitych możliwości, jakimi warto się zainteresować. Przede wszystkim jednak najlepiej wybrać to, co najbardziej funkcjonalne. Nie mamy czasu zajmować się czyszczeniem podłóg czy ścian, więc najlepiej postawić na takie rozwiązania, jakie będą jak najmniej uciążliwe. Oprócz tego warto jeszcze wybrać trwałe i solidne rozwiązania, dzięki czemu nie będziemy skazani na częste i jednak dokuczliwe remonty. To właśnie recepta na udane wykończenie mieszkania, więc koniecznie trzeba wziąć to wszystko pod uwagę w takim momencie.

Przede wszystkim można się zdecydować na różnego rodzaju deski podłogowe czy panele. To zawsze dobry wybór, na pewno lepsze rozwiązanie niż wykładziny czy różnego rodzaju gumowe powierzchnie. Deski świetnie się prezentują, zapewniają komfort i nie jest trudno utrzymać taką podłogę w czystości. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na nowość, jaka w ostatnim czasie pojawiła się wśród materiałów budowlanych, a mianowicie deski podłogowe z fugami. Jest to ciekawa alternatywa dla wszystkich osób, którym nie podobają się panele.

Po jakimś czasie takie panele oczywiście się lekko rozsuwają, a w te drobne szpary dostają się zabrudzenia. Nie jest to widoczne z daleka, ale jeśli się przyjrzymy, to efekt estetyczny niekoniecznie musi nas zachwycać. Fugi są zatem ciekawym rozwiązaniem tego problemu. Oczywiście taką podłogę nieco trudniej jest położyć, więc i usługa montażowa może więcej kosztować. Oprócz tego nie ma co ukrywać – fugi także będą wymagać czyszczenia i sprzątania, ale być może takie rozwiązanie lepiej się sprawdzi. Warto więc śledzić nowości pojawiające się na rynku budowlanym, a wtedy można znaleźć dla siebie sporo ciekawych opcji do wykorzystania. Można zatem zadbać o swoją podłogę w odpowiedni sposób i cieszyć się oryginalnymi aranżacjami. To zawsze wielka wartość, więc zanim wykończymy swoje wnętrza, warto się zastanowić nad tym, co rzeczywiście najbardziej nam się podoba.

Zobacz: https://sklep.bioexpert.pl/produkty/szamba,2,252

Author

Back to Top